0

Často kladené otázky

Často kladené

otázky

Jak dlouho dopředu je nutné rezervovat termín natáčení svatby?

Čím dříve, tím lépe. Může se stát, že některé termíny je možné rezervovat i na poslední chvíli naopak některé jsou zamluvené dlouho dopředu.

V jakém okolí natáčíte | fotíte?

Jsme z Trutnova. Rádi za Vámi přijedeme do okolních měst Náchod, Jaroměř, Dvůr Králové nad Labem, Nová Paka, Hradec Králové (Královéhradecký kraj zdarma) nebo kamkoliv v České Republice za 4 Kč / km.

Jak Vás mohu kontaktovat?

Kontaktovat nás můžete buď skrze kontaktní formulář, telefonní číslo +420 601 381 461 nebo e-mail, a to kdykoli.

Vytvoření poptávky je možné pouze skrze formulář - po telefonu Vám můžeme sdělit, jestli je daný termín volný a odpovědět na Vaše případné otázky, avšak nemůžeme na základě telefonátu vytvořit poptávku.

Jak mi video předáte?

Záleží na domluvě. Video můžeme vypálit na DVD disk nebo Blu-ray disk. Případně nahrát na flash kartu nebo na Youtube | Vimeo.

Bude video kvalitní?

Za kvalitu ručíme! Sami nemáme rádi nekvalitní videa. Vše natáčíme minimálně ve FullHD v 50 snímcích za vteřinu nebo ve 4K ve 25 snímcích za vteřinu.

Čekají nás ještě nějaké skryté poplatky?

NE! Veškeré poplatky jsou obsaženy v konkrétních variantách co se týče svatebních videí. Při objednání natáčení nebo focení se cena odvíjí dle požadavků zákazníka. Domluvená cena je však vždy pevná a další poplatky si neúčtujeme.

Je možná individuální domluva?

Samozřejmě, zavolejte nám nebo napište skrze kontaktní formulář.

Fotíte?

Specializujeme se spíše na videa. Avšak udělat fotografii pro nás není nejmenší problém! Fotíme tabla | portréty | produktové fotografie 🙂

Ochrana osobních údajů

GDPR

https://lukasvrbicky.cz/gdpr/

Nenašli jste otázku, kterou hledáte?
0

Na dotazy odpovídáme nejdéle do 24 hodin

0

Video a fotografie zpracované do 10 dnů